Wypożyczalnia samochodów Kraków, Katowice - Q24
Potrzebujesz samochodu?
+48 502 823 768
Czynne 24h/dobę

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE, PYRZOWICE

Wypożyczalnia samochodów q24 w Katowicach, w pobliżu portu lotniczego. Wypożyczenie auta i samodzielne poruszanie się nim po aglomeracji śląskiej stanowi najwygodniejszy i najszybszy sposób dotarcia do wyznaczonego celu.

Proponujemy zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy – wypożyczymy wybrany samochód na weekend, dłuższe wakacje lub spotkanie biznesowe. Z kolei wynajem długoterminowy będzie świetną alternatywą dla zakupu lub leasingu. Doradzimy też wybór konkretnego samochodu, dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań, aby zapewnić wygodną podróż w komfortowych warunkach. Sprawnie załatwiamy wszelkie formalności związane z wynajmem.

lotnisko Katowice-Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów Q24 – szeroka oferta

Proponujemy samochody każdej klasy i w każdym segmencie cenowym, aby spełnić wymagania klientów co do poziomu komfortu, mocy, pojemności, ale i ekonomii. Każde auto oferujemy wraz z ubezpieczeniem AC, OC, NW.

Nasza flota obejmuje samochody osobowe różnych segmentów (od A do D), ale też luksusowe. Wszystkie pojazdy są nowe, w doskonałym stanie technicznym, regularnie serwisowane i bezpieczne. Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu – udowadniamy, że tania wypożyczalnia samochodów może oferować samochody wysokiej klasy.

Q24 – wypożyczalnia samochodów luksusowych, Katowice

Oddajemy do Państwa dyspozycji kompaktowe samochody osobowe, które świetnie sprawdzają się podczas wyjazdów turystycznych, ale także samochody klasy Premium, czyli limuzyny wykorzystywane najczęściej do celów biznesowych lub podczas specjalnych uroczystości. To znakomite auta o prestiżowym wyglądzie, doskonałe na wyjątkowe okazje jak ślub, wesele czy inne imprezy okolicznościowe, a także jako reprezentacyjne auto służbowe. Oferujemy również wynajem samochodów z kierowcą.

Q24 – wyróżnia nas świetna lokalizacja

Międzynarodowe lotnisko w Katowicach jest świetnie skomunikowane z całym zagłębiem śląskim, a jednocześnie z wieloma miastami w całej europie.

W przeciwieństwie do wielu innych wypożyczalni, których biura znajdują się w centrum Katowic, nasze zlokalizowane jest bardzo blisko portu lotniczego w Katowicach-Pyrzowicach, a dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybkie i bezproblemowe podstawienia samochodu pod terminal lotniska.

Formalności załatwiamy od ręki

Wszystkie formalności związane z wynajęciem samochodu załatwiane są na miejscu – w naszym biurze lub na lotnisku. Wystarczy aktualne prawo jazdy oraz dokument tożsamości ze zdjęciem, czyli dowód osobisty lub paszport. Nie zajmiemy Państwu wiele drogocennego czasu, gdyż wszystkie potrzebne dokumenty zawsze mamy już przygotowane. Jest też możliwość wynajęcia auta i jego zwrotu w siedzibie naszej firmy, gdzie dla naszych klientów przygotowaliśmy bezpłatny parking.

Katowice – stolica Górnego Śląska

Katowice określane są jako stolica Górnego Śląska – to największe miasto regionu, a zarazem siedziba władz województwa oraz centrum przemysłowe. Gęstą sieć miast zamieszkuje około 5 mln osób. Tak ogromna populacja sprawia, że Katowice są też uznawane za jedno z najważniejszych polskich miast. Przebiegają tędy m.in. autostrady A2 i A4, najważniejsze szlaki komunikacyjne, które łączą Śląsk z Warszawą, Krakowem i Wrocławiem, a miastu zapewniają dynamiczny rozwój. Sądzimy, że właśnie dlatego lokalizacja biura wypożyczalni nieopodal lotniska to sprawa kluczowa.

Dojazd na lotnisko, do centrum Katowic i atrakcji regionu

Jeśli wynajmiesz samochód w naszej firmie, dojedziesz pod sam terminal w 11 minut. Z kolei przejazd z lotniska w Pyrzowicach do centrum Katowic zajmuje tylko około 30 minut, licząc wraz z załatwieniem wszystkich formalności.