Wypożyczalnia samochodów Kraków, Katowice - Q24
Potrzebujesz samochodu?
+48 502 823 768
Czynne 24h/dobę

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE, PYRZOWICE

Katowicka wypożyczalnia samochodów Q24 oddaje do Państwa dyspozycji kompaktowe samochody osobowe – idealne do celów turystycznych oraz limuzyny – wykorzystywane najczęściej do celów biznesowych. Wypożyczenie samochodu i poruszanie się nim po Aglomeracji Śląskiej to najwygodniejszy i najszybszy sposób dotarcia do wyznaczonego celu turystycznego bądź biznesowego.

Firma Q24 proponuje współpracę przy wynajmie krótko lub długoterminowym. Niezależnie czy potrzebują Państwo samochodu na weekend, wakacje lub wyjazd biznesowy nasza firma zaoferuje pojazd dopasowany do Państwa potrzeb i sprawnie załatwi wszelkie formalności związane z wynajmem.
 

Lokalizacja wypożyczalni samochodów w Pyrzowicach i Katowicach

Katowicki oddział Q24 zlokalizowano w Świerklańcu przy ulicy Romantycznej 11A. Dogodne położenie biura wypożyczalni k. Pyrzowic i Portu Lotniczego pozwala na błyskawiczne podstawienie auta pod terminal lotniczy. Wszystkie formalności związane z wynajęciem samochodu załatwiane są na miejscu w terminalu lotniczym. Pojazd mogą Państwo również wynająć i zwrócić w siedzibie naszej firmy, gdzie znajduje się bezpłatny parking.
 

Katowice – dojazd do lotniska

W przeciwieństwie do innych wypożyczalni samochodów, które posiadają swoje biura zlokalizowane w centrum Katowic, nasze biuro zlokalizowane jest możliwie blisko lotniska w Pyrzowicach. Nam dojazd do lotniska zajmuje jedynie 11 minut!

Dojazd z wypożyczalni do Katowic
Wynajem samochodu w naszej firmie i przejazd z lotniska w Pyrzowicach do centrum Katowic trwa jedynie 30 minut!

Dojazd do innych miast aglomeracji śląskiej
Szacowane czasy potrzebne na dojazd z biura Wypożyczalni Samochodów Q24 do ważnych punktów w Aglomeracji Śląskiej: