Q24 Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów
Wypożyczalnia samochodów Kraków, Katowice - Q24
Potrzebujesz samochodu?
+48 502 823 768
Infolinia czynna od 08:00 do 22:00
Czynne 24h/dobę

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ODDZIAŁ W KATOWICACH

Chcesz tanio wynająć samochód w Katowicach? 
Q24 – wypożyczalnia samochodów w Katowicach, stolicy Górnego Śląska, położona jest niedaleko lotniska. Oferujemy wynajem komfortowych samochodów w atrakcyjnych cenach. Wynajmując auto w naszym oddziale w Katowicach, zyskujesz gwarancję niskiej ceny, ale też wiele innych korzyści. 

Duży wybór samochodów 
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnej klasy samochodów – z segmentów od A do D oraz samochody luksusowe. Każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie pod względem ceny, komfortu, pojemności i ekonomii. Oferujemy atrakcyjne warunki najmu – przekonaj się, że tania wypożyczalnia samochodów w Katowicach może oferować samochody wysokiej klasy. 
 

lotnisko Katowice-Pyrzowice
wypożyczalnia samochodów w pyrzowicach
Dojazd do wypożyczalni w Katowicach
 

Wynajem krótko- i długoterminowy samochodów
Proponujemy wynajem krótko- i długoterminowy – wypożycz wybrane auto na rodzinny wypad, urlop, przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie biznesowe. Wynajem długoterminowy samochodu to dobra alternatywa dla zakupu lub leasingu. 

Co nas wyróżnia?

 

Punkt odbioru aut w Pyrzowicach

Jedno z naszych biur znajduje się obok portu lotniczego – wypożyczalnia samochodów w Pyrzowicach zapewnia szybkie i bezproblemowe podstawienia auta tuż pod terminal lotniska.
 

Biuro wypożyczalni w Katowicach (centrum)

Możesz też wypożyczyć lub oddać auto w siedzibie naszej firmy w centrum Katowic, gdzie dla naszych klientów przeznaczyliśmy bezpłatny parking. Szybko odbierzesz auto i dotrzesz nim w wybrane miejsce na mapie aglomeracji śląskiej. 

Formalności zajmują jedynie chwilę – możemy załatwić je w naszym biurze lub na lotnisku. Wystarczy aktualne prawo jazdy oraz dokument tożsamości ze zdjęciem, np. dowód osobisty lub paszport. Pozostałe potrzebne dokumenty mamy przygotowane.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach to nie tylko atrakcyjne ceny i dogodna lokalizacja, ale także doradztwo – chętnie doradzamy wybór marki i modelu auta. Dojazd na lotnisko, do centrum Katowic i innych miast regionu zajmuje: 

Najczęściej wybierane auta

Toyota CH-R HYBRID
Nowoczesne auto z napędem 4x4.
Więcej informacji
Citroen C4 Cactus
Miejskie auto z małą emisją CO2.
Więcej informacji
Toyota Auris Combi
Samochód z dużą pojemnością bagażnika.
Więcej informacjiSkontaktuj się z nami 

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

ul. Orkana 23
40-553 Katowice
 

Wypożyczalnia samochodów w Pyrzowicach (punkt odbioru auta)

ul. Wolności 90
42-625 Pyrzowice