Q24 - Wypożyczalnia samoachodów w Krakowie i Katowicach

Katowice

Wypożyczalnia samochodów Katowice

Chcesz tanio wynająć samochód w Katowicach?

Q24 – wypożyczalnia samochodów w Katowicach, stolicy Górnego Śląska, położona jest niedaleko lotniska. Oferujemy wynajem komfortowych samochodów w atrakcyjnych cenach. Wynajmując auto w naszym oddziale w Katowicach, zyskujesz gwarancję niskiej ceny, ale też wiele innych korzyści.

Duży wybór samochodów

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnej klasy samochodów – z segmentów od A do D oraz samochody luksusowe. Każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie pod względem ceny, komfortu, pojemności i ekonomii. Oferujemy atrakcyjne warunki najmu – przekonaj się, że tania wypożyczalnia samochodów w Katowicach może oferować samochody wysokiej klasy.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów

Proponujemy wynajem krótko- i długoterminowy – wypożycz wybrane auto na rodzinny wypad, urlop, przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie biznesowe. Wynajem długoterminowy samochodu to dobra alternatywa dla zakupu lub leasingu.

Co nas wyróżnia?

 
Punkt odbioru aut w Pyrzowicach

Jedno z naszych biur znajduje się obok portu lotniczego – wypożyczalnia samochodów w Pyrzowicach zapewnia szybkie i bezproblemowe podstawienia auta tuż pod terminal lotniska.

Biuro wypożyczalni w Katowicach (centrum)

Możesz też wypożyczyć lub oddać auto w siedzibie naszej firmy w centrum Katowic, gdzie dla naszych klientów przeznaczyliśmy bezpłatny parking. Szybko odbierzesz auto i dotrzesz nim w wybrane miejsce na mapie aglomeracji śląskiej.

Formalności zajmują jedynie chwilę – możemy załatwić je w naszym biurze lub na lotnisku. Wystarczy aktualne prawo jazdy oraz dokument tożsamości ze zdjęciem, np. dowód osobisty lub paszport. Pozostałe potrzebne dokumenty mamy przygotowane.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach to nie tylko atrakcyjne ceny i dogodna lokalizacja, ale także doradztwo – chętnie doradzamy wybór marki i modelu auta. Dojazd na lotnisko, do centrum Katowic i innych miast regionu zajmuje:

NASZE SAMOCHODY

Fiat Panda

Fiat Panda

Cena od: 85,00zł

Szczegóły i cennik
Suzuki Swace combi hybrid

Suzuki Swace combi hybrid

Cena od: 199,00zł

Szczegóły i cennik
Skoda Octavia

Skoda Octavia

Cena od: 120,00zł

Szczegóły i cennik
Toyota Yaris

Toyota Yaris

Cena od: 110,00zł

Szczegóły i cennik