Q24 - Wypożyczalnia samoachodów w Krakowie i Katowicach

OFERTA DLA FIRM

Jeżeli Państwa firma potrzebuje samochodu to nasza oferta jest dla Was idealna.

Aby zaspokoić Państwa potrzeby Q24 Rent a Car przygotował ofertę, która zapewnia wysoki standard usług oraz korzyści ekonomiczne dla Państwa firmy.

Usługa długoterminowego wypożyczenia polecana jest szczególnie tym firmom, dla których samochód jest narzędziem pracy i wymaga okresowej wymiany. Wynajem długoterminowy nie wymaga angażowania własnych środków finansowych na zakup pojazdów, co korzystnie wpływa na zachowanie płynności finansowej firmy.

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje stałe miesięczne opłaty za użytkowanie samochodu, których wysokość jest głównie uzależniona od czasu trwania umowy. Szczegóły umowy wynajmu długoterminowego dostosowane są do specyfiki biznesu i potrzeb Klienta.
Głównymi zaletami długoterminowego wypożyczania samochodów są stałe i przewidywalne koszty użytkowania pojazdu, wyrażone poprzez miesięczną ratę wynajmu, niezmienną w okresie trwania umowy.

Stawki najmu długoterminowego zawierają:

W razie zainteresowania naszą ofertą wynajmu długoterminowego prosimy o kontakt.

Firmom, które chcą polecać nasze usługi proponujemy program partnerski z możliwością stałej prowizji za każdego poleconego Klienta. Z nami po prostu warto robić interesy!