Q24 - Wypożyczalnia samoachodów w Krakowie i Katowicach

Kraków

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Obsługujemy także południową Polskę

lotnisko Kraków-BaliceStawiamy na komfort podróżowania i bezpieczeństwo jazdy – a taką pewność zyskujemy, regularnie serwisując auto. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie działa na rynku od wielu lat i cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Działamy w Katowicach, a od niedawna także w Krakowie.

Nasza siedziba mieści się w pobliżu lotniska w Balicach oraz obwodnicy autostradowej miasta. Wiemy, że każdemu klientowi zależy, aby podróż była wygodna i w atrakcyjnej cenie. Komfortowe i tanie samochody to nasza specjalność – proponujemy współpracę zarówno przy wynajmie krótko-, jak i długoterminowym.

Wypożycz auto tanio i szybko

Tani wynajem samochodów w Krakowie jeszcze nie był tak szybki i sprawny. Odwiedź nasz oddział i porównaj niskie ceny za auta.
Interesuje Cię tani wynajem samochodów? Proponujemy atrakcyjne warunki najmu auta i udowadniamy, że tania wypożyczalnia samochodów może być zarazem wysokiej klasy. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem – ceny zależą od wybranego auta oraz okresu wypożyczenia. Naszym stałym klientom oferujemy preferencyjne ceny.
Samochód można wypożyczyć lub zwrócić w naszym biurze albo na lotnisku Kraków Balice – zależnie od Państwa preferencji. Formalności dopełnimy w budynku terminala lotniczego lub naszym biurze – zajmą nam one dosłownie kilka minut. Wystarczy dowód osobisty lub paszport oraz prawo jazdy.

Wypożyczalnia samochodów Q24 – oferta

Proponujemy atrakcyjną ofertę dla celów turystycznych i biznesowych. Nasza flota obejmuje samochody każdej klasy i w każdym segmencie cenowym. Każde auto oferujemy wraz z pakietem ubezpieczeń AC, OC i NW. Dzięki szerokiej ofercie możemy sprostać wymaganiom każdego klienta, a także odpowiednio doradzić – np. limuzynę na specjalną uroczystość lub jako reprezentacyjne auto służbowe. Oferujemy również wynajem z kierowcą.
W naszej ofercie znajdują się też praktyczne samochody dostawcze. To bardzo wygodna opcja dla firm, gdyż możesz korzystać z odpowiedniej floty bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem aut.

Lokalizacja i dojazd na lotnisko wypożyczalnia samochodów Kraków-Balice

Krakowski oddział Q24 mieści się przy ulicy Korzeniowskiego 27, niedaleko Kopca Kościuszki. Nasi klienci będą mogli skorzystać też z bezpłatnego parkingu dla naszych klientów. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie Balicach może poszczycić się jednym z najkrótszych czasów dojazdu na lotnisko Kraków-Balice – wynosi jedynie 10 minut.

Dlaczego Kraków Balice?

Kraków – dawna stolica obecnie słynąca jako Gród Kraka to jedno z najważniejszych miast w Polsce. Uznaliśmy, że drugi oddział naszej firmy musimy założyć właśnie tutaj – tak powstała wyjątkowa, choć tania wypożyczalnia samochodów.
Kraków zachwyca także zagranicznych turystów – to piękne miasto z tradycjami, bogatą ofertą kulturalną i mnogością zabytków. Dzięki malowniczemu położeniu nad Wisłą jest coraz chętniej odwiedzane, a lotnisko Kraków-Balice corocznie obsługuje większą liczbę pasażerów.

Kraków – magiczne miasto pełne zabytków

Kraków słynie jako magiczne miasto niezależnie od pory roku. Zachwyca zabytkami, m.in. Starówką (wraz z Kazimierzem, dzielnicą wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO), Katedrą Wawelską, Smokiem Wawelskim, Kościołem Mariackim czy Zamkiem Królewskim. Niedaleko mieści się też Kopalnia Soli „Wieliczka”.

Aby jednak dokładnie je zwiedzić – a także nie mniej interesujące atrakcje regionu – polecamy wynajem samochodu. Samodzielne poruszanie się znacznie ułatwi podróżowanie po mieście i regionie. Dojazd z wypożyczalni do centrum Krakowa i okolic

Lokalizacja nieopodal lotniska to nasz wielki atut. Wynajem auta w Q24 i dojazd do centrum Krakowa zajmuje jedynie około 13 minut. wypożyczalnia aut w Krakowie Tuż po przylocie można wypożyczyć auto i udać się na spotkanie biznesowe lub zwiedzanie regionu. Kraków posiada jeden z najlepszych układów komunikacyjnych w naszym kraju. Ponadto szybko i sprawnie dojedziesz do wielu atrakcji turystycznych, m.in.:

NASZE SAMOCHODY

Renault Twingo

Renault Twingo

Cena od: 85,00zł

Szczegóły i cennik
Seat Leon Combi

Seat Leon Combi

Cena od: 140,00zł

Szczegóły i cennik
VW Polo

VW Polo

Cena od: 110,00zł

Szczegóły i cennik
Toyota Yaris

Toyota Yaris

Cena od: 110,00zł

Szczegóły i cennik