Wypożyczalnia samochodów Kraków, Katowice - Q24
Potrzebujesz samochodu?
+48 502 823 768
Czynne 24h/dobę

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KRAKÓW, BALICE

Tania wypożyczalnia samochodów Krakowie

Obsługujemy także południową Polskę

lotnisko Kraków-BaliceStawiamy na komfort podróżowania i bezpieczeństwo jazdy – nic nie daje większej pewności niż regularnie serwisowane auto. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie działa na rynku od wielu lat i cieszy się dobrą opinią wśród klientów jako rekomendowana wypożyczalnia samochodów. Katowice to miasto, w którym otworzyliśmy pierwszy oddział, obecnie prowadzimy działalność również w Krakowie.

Wypożyczalnia samochodów Kraków znajduje się w pobliżu lotniska w Balicach oraz obwodnicy autostradowej miasta. Wiemy, że każdemu klientowi zależy, aby podróż była wygodna i w atrakcyjnej cenie. Komfortowy i tani wynajem samochodów to nasza specjalność – proponujemy współpracę zarówno przy wynajmie krótko-, jak i długoterminowym.

Wypożyczalnia samochodów Q24 – oferta

Proponujemy atrakcyjną ofertę zarówno dla celów turystycznych, jak i biznesowych. Nasza flota obejmuje samochody każdej klasy i w każdym segmencie cenowym. Każde auto oferujemy wraz z ubezpieczeniem AC, OC, NW.

Dzięki szerokiej ofercie możemy sprostać wymaganiom każdego klienta, a także odpowiednio doradzić – np. limuzynę na specjalną uroczystość lub jako reprezentacyjne auto służbowe. Oferujemy również wynajem samochodów z kierowcą.

W naszej ofercie znajdują się też praktyczne samochody dostawcze. To bardzo wygodna opcja dla firm, gdyż zapewnia odpowiednią flotę bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem aut.

Tanio i szybko wynajmij auto

Interesuje Państwa tani wynajem samochodów? Proponujemy atrakcyjne warunki najmu wybranego auta i udowadniamy, że tania wypożyczalnia samochodów może być zarazem wysokiej klasy. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami wynajmu oraz cennikiem. Dodajmy, że kwoty te zależne są od wybranego auta oraz okresu wypożyczenia. Co więcej, nasi stali klienci otrzymują preferencyjne ceny.

Tani wynajem samochodów w Krakowie jeszcze nie był tak szybki i sprawny. Odwiedź nasz oddział i porównaj niskie ceny za wypożyczenie auta.

Samochód można wypożyczyć lub zwrócić w naszym biurze albo na lotnisku Kraków Balice – zależnie od Państwa preferencji. Wszystkich formalności możemy bez przeszkód dopełnić także w budynku terminala lotniczego, a zajmą one dosłownie kilka minut. Wystarczy dowód osobisty lub paszport oraz prawo jazdy.

Wypożyczalnia samochodów Kraków – lokalizacja i dojazd na lotnisko

wypożyczalnia samochodów Kraków-Balice

Krakowski oddział Q24 znajduje się przy ulicy Korzeniowskiego 27, niedaleko Kopca Kościuszki. Na miejscu znajduje się także bezpłatny parking dla naszych klientów.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie Balicach może poszczycić się jednym z najkrótszych czasów dojazdu na lotnisko Kraków-Balice. Dojazd od nas na lotnisko zajmuje jedynie 10 minut!

Wypożyczalnia samochodów Q24 – dlaczego Kraków Balice?

Kraków – dawna stolica obecnie słynąca jako Gród Kraka to jedno z najważniejszych miast w Polsce. Uznaliśmy, że drugi oddział naszej firmy musimy założyć właśnie tutaj – tak powstała wyjątkowa, choć tania wypożyczalnia samochodów.

Kraków zachwyca także zagranicznych turystów – to piękne miasto z tradycjami, bogatą ofertą kulturalną i mnogością zabytków. Dzięki malowniczemu położeniu nad Wisłą jest coraz chętniej odwiedzane, a lotnisko Kraków-Balice corocznie obsługuje większą liczbę pasażerów.

Kraków – magiczne miasto pełne zabytków

Każdy, kto tu przylatuje, nazywa Kraków magicznym zakątkiem, niezależnie od pory roku. Miasto zachwyca licznymi zabytkami, m.in. słynną urokliwą Starówką (wraz z Kazimierzem, dzielnicą wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), Smokiem Wawelskim, Kościołem Mariackim, Katedrą Wawelską czy Zamkiem Królewskim, a w pobliżu mieści się też Kopalnia Soli „Wieliczka”.

Aby jednak dokładnie je zwiedzić – a także nie mniej interesujące atrakcje regionu – polecamy wynajem samochodu. Samodzielne poruszanie się znacznie ułatwi podróżowanie po Małopolsce i komunikację po mieście.

Dojazd z wypożyczalni do centrum Krakowa i okolic

Nasza lokalizacja nieopodal lotniska to nasz wielki atut. Wynajem auta w wypożyczalni samochodów Q24 i dojazd do centrum Krakowa zajmuje jedynie około 13 minut.

wypożyczalnia aut w Krakowie

Tuż po przylocie można wypożyczyć auto i udać się na spotkanie biznesowe lub zwiedzanie regionu. Kraków posiada jeden z najlepszych układów komunikacyjnych w naszym kraju. Ponadto szybko i sprawnie można też dojechać do wielu atrakcji turystycznych, m.in.: