wypożyczalnia samochodów katowice WYPOŻYCZALNIA
SAMOCHODÓW
INFOLINIA: +48 502 823 768 24h/dobę
Skoda Citigo już od 55zł BRUTTO za dobę !!!
Daj się uwieść atrakcyjnie niskiej cenie...
Promocja!!!
Ford Focus już od 85zł brutto!!!
Obsługujemy dwa największe lotniska w południowej Polsce
Kraków - Balice, Katowice - Pyrzowice
Wynajem samochodów Lotnisko Katowice-Pyrzowice, Kraków-Balice 24h na dobę!
Rabat dla naszych klientów!!! Zadzwoń i zapytaj...

Wypożyczalnia samochodów Kraków, Balice

Kraków to centrum biznesowe południowej Polski. Dawna stolica Polski posiada jeden z najlepszych układów komunikacyjnych w naszym kraju. Dojazd autostradą A4, drogami ekspresowymi, obwodnica miasta, Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice to determinanty logistyczne sukcesu miasta. Rosnąca liczba turystów z Polski i zagranicy generuje znaczny wzrost zapotrzebowania na wynajem samochodów.

Firma Q24 zlokalizowana jest dogodnie w bliskiej odległości od lotniska w Balicach oraz obwodnicy autostradowej miasta Krakowa. Oferujemy samochody w modelu wynajmu krótko lub długoterminowego. Nasza wypożyczalnia wynajmuje samochody do celów turystycznych jak i biznesowych.
 

Lokalizacja wypożyczalni samochodów Q24 w Krakowie

Krakowski oddział Q24 znajduje się przy ulicy Korzeniowskiego 27, w bliskiej odległości od Kopca Kościuszki. Przy siedzibie naszej wypożyczalni znajduje się bezpłatny parking dla klientów. Samochód mogą Państwo wypożyczyć lub zwrócić zarówno w siedzibie naszego biura jak i na lotnisku Kraków-Balice. W tym drugim przypadku wszelkie sprawy formalne są realizowane w budynku terminalu lotniczego.

Wypożyczalnia Q24 Kraków – dojazd do lotniska

Nasza wypożyczalnia aut może poszczycić się jednym z najkrótszych czasów dojazdu do lotniska Kraków-Balice. Od momentu wypożyczenia samochodu w naszej firmie do momentu dojazdu do lotniska mija jedynie 10 minut!
 

Kraków – dojazd do centrum Krakowa

Wypożyczenie samochodu w naszej wypożyczalni i przejazd do centrum Krakowa zajmie Państwu jedynie 13 minut!
 

Dojazd do małopolskich atrakcji turystycznych

Szacowane czasy potrzebne na dojazd z biura Wypożyczalni Samochodów w Balicach do ważnych punktów na mapie województwa małopolskiego:
  • Kopalnia Soli w Wieliczce: 20 min
  • Wadowice: 52 min
  • Obóz Koncentracyjny Auschwitz-Birkenau: 56 min
  • Zakopane: 1h 43min
  • Żywiec: 1h 35min
Q24 Rent a Car: 42-622 Świerklaniec Ul. Romantyczna 11A, 30-214 Kraków Ul. Korzeniowskiego 27, 40-553 Katowice Ul. Orkana 23B/18
Wykonanie: Avin.pl