Wypożyczalnia samochodów Kraków, Katowice - Q24
Potrzebujesz samochodu?
+48 502 823 768
Czynne 24h/dobę

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KRAKÓW, BALICE

Kraków to centrum biznesowe południowej Polski i obszar działania wypożyczalni samochodów Dawna stolica Polski posiada jeden z najlepszych układów komunikacyjnych w naszym kraju. Dojazd autostradą A4, drogami ekspresowymi, obwodnica miasta, Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice to determinanty logistyczne sukcesu miasta. Rosnąca liczba turystów z Polski i zagranicy generuje znaczny wzrost zapotrzebowania na wynajem samochodów w Krakowie.

Krakowska wypożyczalnia samochodów Q24 zlokalizowana jest dogodnie w bliskiej odległości od lotniska w Balicach oraz obwodnicy autostradowej miasta Krakowa. Oferujemy samochody w modelu wynajmu krótko lub długoterminowego. Nasza wypożyczalnia wynajmuje samochody do celów turystycznych jak i biznesowych.
 

Lokalizacja wypożyczalni samochodów Q24 w Krakowie

Krakowski oddział Q24 znajduje się przy ulicy Korzeniowskiego 27, w bliskiej odległości od Kopca Kościuszki. Przy siedzibie naszej wypożyczalni samochodów w Krakowie znajduje się bezpłatny parking dla klientów. Samochód mogą Państwo wypożyczyć lub zwrócić zarówno w siedzibie naszego biura jak i na lotnisku Kraków-Balice. W tym drugim przypadku wszelkie sprawy formalne są realizowane w budynku terminalu lotniczego.
 

Wypożyczalnia Q24 w Balicach - blisko lotniska

Nasza wypożyczalnia aut w Balicach może poszczycić się jednym z najkrótszych czasów dojazdu do lotniska Kraków-Balice. Od momentu wypożyczenia samochodu w naszej firmie do momentu dojazdu do lotniska mija jedynie 10 minut!
 
Dojazd z wypożyczalni do centrum Krakowa
Wypożyczenie samochodu w naszej wypożyczalni i przejazd do centrum Krakowa zajmie Państwu jedynie 13 minut!
 
Dojazd do małopolskich atrakcji turystycznych
Szacowane czasy potrzebne na dojazd z biura Wypożyczalni Samochodów w Balicach do ważnych punktów na mapie województwa małopolskiego: