Q24 - Wypożyczalnia samoachodów w Krakowie i Katowicach

Dojazd do klienta i gwarancja najniższej ceny

Zapewniamy, że otrzymasz od nas gwarancję najniższej ceny na wypożyczenie samochodu. Oferujemy atrakcyjne stawki i szeroki wybór modeli, a także profesjonalną obsługę i załatwienie formalności od ręki. Zachęcamy do rezerwacji!

Tania wypożyczalnia samochodów i gwarancja najniższej ceny

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu – O24 to tania wypożyczalnia samochodów w Katowicach, ale udowadniamy, że niższa cena nie oznacza gorszej jakości usług. Naszą zaletą jest także, że u nas nie ma żadnych ukrytych opłat. O kosztach informujemy na bieżąco, w trakcie procesu rezerwacyjnego – telefonicznie, mejlowo lub na miejscu.

Ceny samochodów są różne, zależnie od wybranej klasy. Proponujemy samochody w każdym segmencie cenowym – odpowiadamy na różne możliwości finansowe naszych klientów. Umożliwiamy wynajem krótko- oraz długoterminowy samochodów osobowych różnych klas (A-D) oraz dostawczych i typu Premium. Nie dość, że oferujemy niskie ceny, to każde auto otrzymasz wraz z ubezpieczeniem AC, OC, NW.

U nas wypożyczysz wybrane auto na weekendowy wypad, wakacje, ale i spotkanie biznesowe lub imprezę okolicznościową. Firmom polecamy zaś wynajem długoterminowy – często rozwiązanie to okazuje się korzystniejsze od leasingu. Dzięki temu zaoszczędzisz też czas i pieniądze konieczne na bieżące utrzymywanie auta, np. na serwisach, przeglądach itp.

Nie tylko gwarancja najniższej ceny!

Decydując się na wypożyczalnię samochodów Q24, zyskujesz gwarancję najniższej ceny, ale także szereg korzyści dodatkowych: