Q24 - Wypożyczalnia samoachodów w Krakowie i Katowicach

Fotelik dla dziecka gratis

Fotelik dla dziecka to dodatkowe wyposażenie samochodu, które zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas podróży samochodem z dzieckiem.

Bezpieczna podróż z dzieckiem

Wielu naszych klientów wybiera się w podróż ze swoimi bliskimi, także tymi najmłodszymi. Jeśli skorzystasz z usług naszej wypożyczalni samochodów, nie musisz martwić się o  odpowiednie wyposażenie samochodu. Zadbamy o bezpieczeństwo małych pasażerów – na czas podróży oferujemy fotelik dla dziecka w ramach standardowej ceny za wynajem samochodu w Krakowie (czy Katowicach)

Fotelik dla dziecka odpowiednio dopasowany

Standardowe pasy bezpieczeństwa w samochodzie nie zapewniają dziecku ochrony, dlatego też dzieci do 12. roku życia, jeśli nie przekroczyły 150 cm wzrostu, należy przewozić w foteliku samochodowym. Ponadto jego dopasowanie będzie kluczowe dla bezpieczeństwa maluszka – musi być odpowiednio dobrany do wieku, wagi i wzrostu małego pasażera.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Nie każda wypożyczalnia samochodów oferuje fotelik dla dziecka gratis. My idziemy jeszcze o krok dalej – dysponujemy szeroką gamą wysokiej jakości fotelików dla najmłodszych podróżników. Zanim przekażemy fotelik dla dziecka, upewnimy się, że będzie odpowiedni, a potem pomożemy go stabilnie zamocować – na tylnym lub przednim siedzeniu w zależności od Państwa preferencji.
Zdrowie i życie Państwa pociech jest dla nas równie istotne, jak satysfakcja z wyboru naszej oferty.