Q24 - Wypożyczalnia samoachodów w Krakowie i Katowicach

Obsługujemy południową Polskę

Nasza firma oferuje wynajem samochodów zarówno krótko jak i długoterminowy. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jak również dla klienta indywidualnego. Obszar działania wypożyczalni obejmuje miasta takie jak Kraków i Katowice, a także resztę południowej części kraju. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta i chętnie dostosujemy się do jego indywidualnych potrzeb oferując wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach.

Kraków znajduje się w gronie kilku największych miast w Polsce. Ze względu na jeden z najlepszych układów komunikacyjnych w kraju, przez centrum Krakowa i obrzeża co roku przejeżdżają miliony samochodów.

Wśród nich - oprócz mieszkańców - są również turyści oraz przedstawiciele firm przybywających w celach biznesowych, dla których często wypożyczenie odpowiedniego samochodu jest nie tylko wygodnym, ale również praktycznym rozwiązaniem.

Nasza firma posiada dwie lokalizacje na terenie Krakowa, w których można wypożyczyć samochód. Są to: siedziba biura przy ulicy Korzeniowskiego 27 oraz lotnisko na Balicach. Obie znajdują się blisko centrum i szybko można z nich dotrzeć do głównych atrakcji miasta i okolic: Zakopanego, Żywca, Wieliczki czy Wadowic.

Z Krakowa bardzo szybko można dostać się zarówno do Katowic, jak również do wypożyczalnie samochodów w Pyrzowicach zlokalizowanej niedaleko kolejnego ważnego lotniska w Polsce, gdzie również znajdują się nasze punkty obsługi klienta.

Dostępne w naszej ofercie samochody można – podobnie jak w krakowskim oddziale firmy – odebrać lub zdać zarówno w biurze wypożyczalni zlokalizowanego nieodpodal lotniska, jak również bezpośrednio przed wyjściem z terminala. Wynajęcie samochodu pozwala na szybkie dostanie się do centrum miasta oraz sprawne poruszanie po całym zagłębiu. Wynajętm samochodem stosunkowo szybko dostaniemy się do Gliwic, Piekar śląskich, Bytomia czy Chorzowa.